FREESAT انجمن تخصصی ماهواره
:: اطلاعيه FREESAT
    براي اطلاع از ادرس جديد سايت نرم افزار آدرس یاب ما را دانلود و استفاده نماييد
    براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت اينجا کليک کنيد
    مرورگرهای پیشنهادی ما جهت استفاده از تمام امکانات Google Chrome و FireFox میباشند

تبلیغات در FREE SAT

انجمن تخصصی ماهواره

فری ست تلگرام فری ست فایندر

Smiley face کاربر گرامی ، قبل از ارسال مطلب جدید لطفا در انجمن جستجو کنید

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آموزش نصب چند ایمیج بصورت مولتی بوت در رسیورهای +Vu

نویسنده پیام
کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 551
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #1
Lightbulb آموزش نصب چند ایمیج بصورت مولتی بوت در رسیورهای +Vu

آموزش نصب چند ایمیج بصورت مولتی بوت بر روی رسیور +Vu

برای این کار پیشنهاد میشود هارد دیسک به رسیور متصل باشد که ایمیچ را بر روی هارد نصب کنید

در غیر اینصورت حافظه فلش رسیور پر میشود

دکمه سبز را زده و گزینه زیر را انتخاب کنید :

فولدر نصب را بر روی HDD قرار دهید :

اکنون توسط برنامه FileZilla به FTP رسیور وصل شوید و به مسیر زیر مراجعه کنید :

/media/hdd/open-multiboot-upload

فایل ایمیجی که از سایت دانلود کرده اید را بدون اینکه از حالت فشرده خارج کنید با همان فرمت ZIP به پوشه فوق منتقل کنید :

اکنون به منوی multiboot رسیور مراجعه کنید :

در این مرحله دکمه سبز را بزنید ایمیج را مشاهده میکنید اوکی کنید تا نصب شود :

نصب شدن ایمیج چند دقیقه زمان میبرد . صبر کنید تا نصب تمام شود و به منوی مولتی بوت برگردید

در منوی مولتی بوت گزینه اول با نام Flash image هست که همان ایمیج اولیه رسیور هست و ما کاری با آن گزینه نداریم

ایمیجی را که نصب کرده اید در این منو مشاهده میکنید . بر روی آن اوکی کنید تا رسیور با ایمیج جدید بوت شود :

از این به بعد هر زمانی که رسیور روشن میشود ابتدا منوی مولتی بوت باز میشود و از شما درخواست میکند که نوع ایمیجی که مایلید رسیور با آن روشن شود را مشخص کنید .

با این روش میتوانید به هر مقداری که مایل بودید ایمیج نصب کنید

سوال : دسترسی به FTP ایمیج هایی که از طریق مولتی بوت نصب میشوند چگونه است ؟

پاسخ : برای هر ایمیج کلیه عملیات انتقال فایل و نصب پلاگین و یا هرگونه تغییراتی باید در پوشه همان ایمیج و در مسیر زیر انجام شود :

/media/hdd/open-multiboot/

برای غیر فعال کردن مولتی بوت و یا حذف یک ایمیج چکار کنیم ؟

برای حذف یک ایمیج : در منوی مولتی بوت بر روی ایمیج مربوطه قرار گرفته و دکمه زرد را بزنید ایمیج حذف میشود

برای غیر فعال کردن مولتی بوت هنگام استارت شدن رسیور در منوی مولتی بوت دکمه آبی را بزنید و گزینه Preferences را انتخاب کنید

سپس گزینه Enable Boot Menu را بر روی No قرار دهید

اختصاصی فری ست | Exclusive FreeSat

Copyright © 2016 FreeSat Group

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14-12-2016 20:27 PM
سایت

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

شماره کاربری: 279015
اعتبار: 0
وضعیت : آنلاین

مدل رسیور: VU solo 4k
ارسال: #2
RE: آموزش نصب چند ایمیج بصورت مولتی بوت در رسیورهای +Vu

با تشکر از آموزش
استاد رسیور من هارد اینترنال داره وزمانی که اوپن مولتی بوت را انتخاب میکنم فقط گزینه flash image داره باید چیکار کنم؟!

14-12-2016 21:04 PM

پاسخ جستجو

کنترل سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 9
اعتبار: 551
وضعیت : هم اکنون آفلاین است

مدل رسیور: +Vu
ارسال: #3

(14-12-2016 21:04 PM)saeedi2 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از آموزش
استاد رسیور من هارد اینترنال داره وزمانی که اوپن مولتی بوت را انتخاب میکنم فقط گزینه flash image داره باید چیکار کنم؟!

شما ظاهرا ایمیج را نصب نکرده اید

در این مرحله باید دکمه سبز را بزنید تا ایمیجی که به پوشه open-multiboot-upload منتقل کرده اید را نصب کند . پس از نصب میتوانید ایمیج را انتخاب و استفاده کنید

امضای Son of Techno
ماهواره  تخصص ماست

براي فعالسازي عضويت و اشتراک در سايت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14-12-2016 22:48 PM
سایت

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

ارسال: #4

(14-12-2016 22:48 PM)Son of Techno نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما ظاهرا ایمیج را نصب نکرده اید

در این مرحله باید دکمه سبز را بزنید تا ایمیجی که به پوشه open-multiboot-upload منتقل کرده اید را نصب کند . پس از نصب میتوانید ایمیج را انتخاب و استفاده کنید

منظورم عکس دوم بود اونجایی که باید فولدر نصب رو هارد قرار دهم گزینه هارد نیست وفقط فلش ایمیج است

15-12-2016 05:23 AM

پاسخ جستجو

مدیر تالار رسیور و اخبار ماهواره

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 8
اعتبار: 117

مدل رسیور: Supermax 1X1
ارسال: #5

(15-12-2016 05:23 AM)saeedi2 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورم عکس دوم بود اونجایی که باید فولدر نصب رو هارد قرار دهم  گزینه هارد نیست وفقط فلش ایمیج است

موقع نصب اولیه هارد در رسیورهای لینوکسی ابتدا باید هارد با رسیور یکبار فرمت بشه که فرمت هارد برای استفاده در سیستم لینوکس تغییر کنه

امضای SAT-BOY
جهت خرید اکانت سی سی کم با کیفیت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دقیقا !

15-12-2016 13:27 PM

پاسخ جستجو

مشترک سایت

آواتار من در فری ست

**

ارسال: #6

(15-12-2016 13:27 PM)SAT-BOY نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موقع نصب اولیه هارد در رسیورهای لینوکسی ابتدا باید هارد با رسیور یکبار فرمت بشه که فرمت هارد برای استفاده در سیستم لینوکس تغییر کنه

فرمت که شده ! ولی باز ....

15-12-2016 17:50 PM

پاسخ جستجو

معاونت سایت

آواتار من در فری ست

شماره کاربری: 14
اعتبار: 410

مدل رسیور: DM8000
ارسال: #7

(15-12-2016 17:50 PM)saeedi2 نقل قول : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرمت که شده ! ولی باز ....

درود

توجه کنید که اگر قبلا وارد منوی مولتی بوت شده باشید و پوشه های مولتی بوت در FTP رسیور ایجاد شده باشند دیگر نیازی به تنظیم مجدد هارد دیسک نیست و شما فقط ایمیج را منتقل و نصب کنید

امضای Dish Network
 گروه ویژه فری ستدرخواست ارتقا اکانت کاربری به VIP => دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

15-12-2016 19:24 PM

پاسخ جستجو

انجمن تخصصی ماهواره | 2017 © FREESAT

کاربران درحال دیدن این موضوع :
و 1 مهمان

مطالب مشابه و مرتبط با این موضوع ...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb آموزش پخش فایل های گوشی بصورت بیسیم با رسیور +Vu Son of Techno 2 188 14-01-2017 21:18 PM
آخرین ارسال: Son of Techno
Heart نحوه مولتی بوت کردن رسیور +Vu با استفاده از پلاگین MeoBoot Son of Techno 8 2,091 24-10-2015 19:40 PM
آخرین ارسال: Dish Network
Lightbulb آموزش تصویری فول بکاپ از ایمیج و ریستور آن در رسیورهای +Vu Son of Techno 3 1,666 23-09-2015 20:17 PM
Lightbulb فیلم آموزشی نحوه نصب ایمیج در رسیورهای Vu+ Solo 2 Son of Techno 0 1,061 03-08-2015 10:33 AM
Lightbulb آموزش راه اندازی کامل رسیور VU+ از ابتدا تا انتها بصورت تصویری Son of Techno 6 2,775 31-05-2015 10:21 AM
Sad نحوه بکاپ گیری از ایمیج بصورت ZIP توسط منوی Barry Allen Son of Techno 0 962 03-02-2015 22:08 PM
  اموزش نصب ایمیج بر روی فلش ریسیور بصورت تصویری mohammad-x95 2 2,480 19-11-2014 09:36 AM
آخرین ارسال: Dish Network